NOWA OFERTA – CIEŚLA SZALUNKOWY – WARSZAWA 10-20 ZŁ NETTO/GODZ. – NR 2106/2017

Agencja Pracy Tymczasowej REVO INNOVATION wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14661 poszukujemy osób na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- prace związane z budową szalunków na jednej z największych budów w Warszawie

Lokalizacja - Warszawa

Oferujemy:

  • liczba godzin 10 - 12 na dzień  - wszystko zależy od Twojego zaangażowania
  • stała stawka godzinowa - od 10 - 20 zł NETTO/godz.
  • pracodawca oferuje stałą, legalną pracę na umowie o pracę ze składkami ZUS, wynagrodzenie na czas, możliwość rozwoju oraz wypłat zaliczek
  • mile widziane osoby z doświadczeniem, jak i również chcące zdobyć wiedzę i umiejętności pracując na jednej z największych budów w Warszawie
  • język polski - poziom podstawowy/ komunikatywny

Ilość miejsc pracy - ostatnie 3 !

Jeżeli ta oferta pracy jest dla Ciebie - zadzwoń i już dziś spotkaj się z Nowym Pracodawcą !

Kontakt:

Specjalista ds. rekrutacji

Kseniia

Tel./Viber  516-614-286