NOWA OFERTA – KIEROWNIK RESTAURACJI / KUCHARZ – 19 ZŁ NETTO / GODZ. – NR. 2006/2017

Agencja Pracy Tymczasowej REVO INNOVATION wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14661 poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik restauracji / Kucharz

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- układanie menu, przygotowywanie i kontrola wydawanych posiłków, nadzór nad pracą restauracji

Lokalizacja - Słubice

Oferujemy:

  • liczba godzin godz / dzień do ustalenia - wszystko zależy od Twojego zaangażowania
  • stała stawka godzinowa - 19 zł NETTO/godz.
  • bezpłatne zakwaterowanie po pierwszym miesiącu pracy
  • pracodawca oferuje stałą, legalną pracę na umowie zlecenie ze składkami ZUS, wynagrodzenie na czas oraz możliwość rozwoju
  • wymagane odpowiednie doświadczenie w gastronomii, ale również liczą się Twoje chęci i zaangażowanie
  • język polski - poziom bardzo dobry

Jeżeli ta oferta pracy jest dla Ciebie - zadzwoń i już dziś spotkaj się z Nowym Pracodawcą !

Kontakt:

Specjalista ds. rekrutacji

Kseniia

Tel./Viber  516-614-286