NOWA OFERTA – PRACOWNIK BUDOWLANY – KG/GLAZURA/MALOWANIE – 15 ZŁ NETTO / GODZ. – NR. 1406/2017

Agencja Pracy Tymczasowej REVO INNOVATION wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 14661 poszukujemy osób na stanowisko: Pracownicy budowlani - wiele specjalizacji - wiele miejsc pracy

Zakres obowiązków na danym stanowisku:
- malowanie, szpachlowanie, układanie glazury, tynkowanie ścian - prace wykończeniowe

Lokalizacja - Poznań

Oferujemy:

  • liczba godzin 10 - 12 na dzień  - wszystko zależy od Twojego zaangażowania
  • stała stawka godzinowa - 15 zł NETTO/godz.
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • pracodawca oferuje stałą, legalną pracę na umowie zlecenie ze składkami ZUS, wynagrodzenie na czas oraz możliwość rozwoju
  • wymagane doświadczenie w pracach wykończeniowych, ale również liczą się Twoje chęci i zaangażowanie i chęć doskonalenia
  • język polski - poziom podstawowy - komunikatywny

Ilość miejsc pracy - 10

Jeżeli ta oferta pracy jest dla Ciebie - zadzwoń i już dziś spotkaj się z Nowym Pracodawcą !

Kontakt:

Specjalista ds. rekrutacji

Kseniia

Tel./Viber  516-614-286